Trans Wymiarowe Podróże

                w Głąb Siebie

Hipnoza Regresyjna & Progresyjna

  Na Nieświadomym Poziomie

WSZYSTKO informuje się wzajemnie

przez WSZYSTKIE czasy.

Jest to bardzo głęboki wgląd w siebie, w swoją energetykę, zależności, programy, kody, przekonania. Podczas sesji można dokonać analizy jak i zobaczyć przyczyny swoich problemów duchowych i fizycznych ( chorób, fobii, strachu, trudności zarówno w relacjach jak i w obfitości dotyczących pieniędzy i dóbr materialnych, podłączeń energetycznych, implantów, chipów i wszelkich zewnętrznych ingerencji).

Można dokonać weryfikacji i analizy wszelakich połączeń, zobaczyć jak naprawdę funkcjonujemy, jakie decyzje podjęliśmy i jak one się mają wobec naszej wolnej woli i szeroko pojętej prosperity.

Nie nazwałabym tej sesji hipnozą regresyjną gdyż nią ona nie jest, i nie chcę aby kojarzyła się z typowymi sesjami hipnozy, gdyż sesja i prowadzenie jest autorskie i przebiega inaczej niż przewidują standardowe instrukcje dotyczące takich właśnie sesji.

Sesja i jej jakość zależy od perspektywy prowadzącego, w zależności od niej pojawiają się wszak pytania, na które mogą paść odpowiedzi. Jeśli nie padnie pytanie, nie padnie również odpowiedź.

Wiem jakie pytania zadać, aby uzyskać odpowiedź.

Moim zadaniem jest zadawanie pytań i pilnowanie oraz weryfikacja czy ten/ta energia, z którą rozmawiasz jest tą,

za którą się rzeczywiście podaje.

Moje sesje to nie wycieczki krajoznawcze, czy też dowartościowywanie się królewskimi wcieleniami z poprzednich żyć, czy dysputy z pozornymi przewodnikami i istotami światła. To rzetelna praca po to, abyś się uwolnił z wszystkiego co nie należy do ciebie i co nie jest tobą. To wglądy abyś poznał mechanizmy, przyczyny i skutki, tego co Cię nurtuje i nie daje spokoju, co cię zniewala, nie pozwala oddychać i wyrażać siebie, co hamuje twoją wolną wolę i torpeduje twoje poczynania.

Najlepiej będzie gdy zapoznasz się z moimi sesjami na You Tubie. Poczuj czy to właśnie ja z Tobą rezonuję, czy to ja mam poprowadzić ciebie w stronę ciebie.

Playlista Sesji na You Tubie.

©2015 by  ShangriLa

  • Facebook Social Ikona
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now