Warsztaty Moc & Jedność

W Drodze Do Siebie

Bardzo Intensywna Praca i Transformacja

Przypomnisz sobie Kim naprawdę jesteś.

Terminy warsztatów w 2021r:

Moc&Jedność 11-14 marzec Relacje Ja w świecie ja sam ja pragnący/a miłości

Kosobudki

Moc&Jedność 10-13 czerwiec Szamańskie Kosobudki 

Moc&Jedność  9-12 wrzesień Co Potrzeba 

Moc&Jedność 2-5 grudzień Szamańskie 

Opis warsztatów Moc&Jedność 

Autorska metoda tych warsztatów, oparta jest na wiedzy i doświadczeniu trojga prowadzących. Agata, Paulina i Jacek stanowią doskonale uzupełniający się zespół, wspierający się wzajemnie i weryfikujący wszelkie potrzebne kwestie.


Jesteśmy silnymi energiami, które potrafią zmienić, zainicjować i ugruntować silne procesy rozwojowe.


Cała trójka nastawiona jest na to, by każdy z uczestników warsztatów mógł skierować swą uwagę na własne wnętrze i własną siłę twórczą. By docelowo, ludzie mogli stać stabilnie na własnych nogach, wolni od niekorzystnych przekonań, systemów czy pozornych wartości. Efektem naszej współpracy jest ciągłe pogłębianie własnego doświadczenia, oraz wyprowadzanie kolejnych zainteresowanych, poza strefy wpływów systemów czy kontroli zewnętrznych. Wychodzenie poza iluzje wymaga sporej odwagi, ale nade wszystko gotowości. Kiedy pęka bańka mydlana własnych przekonań, czy pozorów, początkowe wrażenia potrafią być nieprzyjemne, jednak Prawda, której potem możemy doświadczyć, nie tylko rekompensuje niewygody transformacji, ale też pozwala na pogłębienie własnego pojmowania oraz poszerzenie perspektywy.

Co istotne żaden z prowadzących nie będzie pracował za uczestników. Każdy sam pracuje, by odnaleźć na nowo kontakt z własnym wnętrzem, by pogłębić to doświadczenie i by radość, miłość i szacunek stały się codziennym towarzyszem w życiu. Warsztaty przygotowują grunt do nawiązania i pogłębienia własnej relacji, zaś prowadzący, towarzyszą w tej pracy wspierając w każdy możliwy sposób. Najważniejsze jednak by zdobyć się na odwagę aby "stanąć za sobą murem". Bo choć prowadzący stworzą przestrzeń, najlepszą dla Twojej transformacji, to Ty będziesz odpowiedzialny za siebie i swoje życie.

Nie sposób szczegółowo rozpisać planu zajęć warsztatowych, bowiem już proporcje (3 prowadzących na maksimum 10 uczestników) powodują, że potrzeby grupy stają na planie pierwszym, przed pomysłami prowadzących. Jako prowadzący jesteśmy głównie obserwatorami pomagającymi odpowiednio zareagować na procesy zachodzące w ludziach. Prowadzimy przez poszczególne zajęcia modyfikując je, zmieniając i dopasowując do potrzeb zarówno całej grupy, jak i poszczególnych jednostek, co powoduje, że każde warsztaty są inne.
Pracujemy głównie z tym, co dla każdego uczestnika jest najpilniejsze i wymagające natychmiastowej uwagi. Skupiamy się na tym, co uczestnik, często nieświadomie, manifestuje, jako swoje najpilniejsze potrzeby. Jednocześnie jako grupa wspieramy się wzajemnie, pomagając w naturalny sposób pozostałym uczestnikom. Dodatkowym atutem jest to, że mając więcej niż jednego prowadzącego, uczestnik ma możliwość wyboru osoby, która wzbudza w nim największe zaufanie, i z którą chce więcej współpracować.

Warsztaty odbywają się w różnych konfiguracjach jeśli chodzi o prowadzących co jest wyszczególnione  i opisane w publikowanych wydarzeniach na FB oraz zaznaczone przy datach warsztatów tutaj na stronie.

Prowadzący:

Pao - Paulina Sołtowska
Od urodzenia widzi więcej niż inni, zwiedza światy nieoczywiste, a pamiętając doświadczenia innych żyć, korzysta z wiedzy często zapomnianej. Jest wnikliwym obserwatorem świata, niechętnym do ingerowania, ale zdolnym do interwencji gdy to potrzebne. Pracuje, głównie tworząc narzędzia służące do lepszej pracy ze sobą, czy też ze subtelnymi bytami (obrazy, karty, łapacze i mnóstwo innych rzeczy). Jednak sporo czasu oddaje prowadzeniu warsztatów dla osób gotowych do wprowadzenia zmian w swoim życiu.
http://pao.net.pl/
https://www.facebook.com/anioly

Jacek Zielonka:


Rozpoczynając swą świadomą Drogę obrał za cel szeroko pojęte uzdrawianie, zarówno ciała jak i ducha. Ważne dla niego jest ciało i jego prosperita, co zaowocowało m.in zgłębieniem zagadnień ziołoterapii i dietetyki TMC, które z sukcesem może wdrażać podczas podczas warsztatów by wspomóc wasze ciało a co za tym idzie i "ducha". Ponadto w czasie swego rozwoju pogłębił tematykę kodowania i programowania, a więc i dekodowania i deprogramowania, bardzo skutecznie pomagając teraz ludziom wychodzić z zależności narzuconych zewnętrznie kodów, oprogramowaniu oraz własnych, zdezaktualizowanych programów. 

Agata Monika Kaczmarczyk:
Naturalny instynkt, powoduje że zauważy iluzje czy maskę, nawet nie szukając ich. Ma ogromne wyczucie potrzeb ciała i odpowiada na nie wspaniałymi masażami i zabiegami energetycznymi. Łączy różne ścieżki, tak by osiagnąć najlepszy efekt. Wróży z wyjątkowych kart zaskakując wnikliwością i precyzją odpowiedzi. Odważnie kroczy własną Drogą, dając ogromne oparcie swoim własnym przykładem.

Terapeutka Akupunktury Klasycznej, Pinoterapeutka, Terapeutka Dry Needling, Naturopatka, Hirudoterapeutka, Instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej.

www.shangri-la.com.pl

Mój profil na FB

Narzędzia

W jaki sposób i za pomocą jakich narzędzi pracujemy.

W zajęciach być może pojawi się inspiracja narzędziami Katolicyzmu,Hinduizmu, Sufizmu czy Buddyzmu, jednak wszyscy prowadzący są PONAD WYZNANIOWI i POZA SYSTEMOWI. Przykładamy ogromną wagę do poza wyznaniowego i poza systemowego spojrzenia na dziedzinę wewnętrznego rozwoju człowieka.
Przykładowe Zajęcia:
* Praca energetyczna z tym "co hamuje, więzi, przeszkadza" , zaowocuje stworzeniem obrazu energetycznego, który to obraz po analizie i rozpoznaniu, z uwagą i szacunkiem zostaje spalony w wieczornym ognisku. W drugim dniu zostanie stworzony obraz energetyczny, który będzie Was wspomagał, wspierał, inspirował i energetyzował w najbliższym czasie. Ten obraz zabieracie ze sobą jako pozytywny, wspierający przekaz energetyczny. Z Tworząc obrazy energetyczne pracujecie z Pauliną.
* Zajęcia SATORI:  radykalne wybaczanie, procesy uwalniające od hamujących przekonań, uzdrawianie relacji, wewnętrzna przemiana.
Podczas gdy tradycyjne wybaczanie opiera się na przywiązaniu do koncepcji występowania ofiary i sprawcy, Radykalne Wybaczanie uznaje, że życiowe sytuacje nie zdarzają się nam ale DLA nas. Nie musimy przy tym rozumieć "dlaczego", ani "jak" to się dzieje. Gdy osiągamy gotowość przyjęcia możliwości, że wszystkie wydarzenia i sytuacje mają swój sens oraz są wyrazem wszechogarniającego porządku dzięki czemu zostajemy uwolnieni od naszego bólu. Wystarczy do tego samo otwarcie się na taką ewentualność. Kiedy to czynimy, zdarzają się magia i stajemy się wolni.
* Sesje uzdrawiające ciało i ducha zarówno w grupie jak i indywidualne.
Również sesje uzdrawiania i transformacji za pomocą dźwięków koncertu MIS KRYSZTAŁOWYCH
* Oczyszczanie i relaksacja ciała poprzez taniec oraz przez inne ćwiczenia i zajęcia relaksacyjne z ciałem.
Podróż do swojego wnętrza, w świat podświadomości i przodków przy prowadzeniu dźwięków bębna.

* Dziady Baby i dla Dzieci
* Liczne analizy za pomocą autorskich kart wróżebnych.
* Zajęcia odbywają się również poza pomieszczeniem warsztatowym, we współpracy drzew, wody, ognia, słońca...w zależności od bieżących potrzeb uczestników.
W razie potrzeby zostaje przeprowadzone zerwane wszelkich przeszłych i teraźniejszych umów i przysiąg niewolących zarówno nas jak i tych co my trzymamy w niewoli za pomocą np ognia.

Korzystamy z doświadczeń i takich narzędzi jak :
* Medytacje , praca z czakramami i yantrami.
* Wykłady dotyczące zagadnień niezbędnych do zmian/przemian dla danej grupy i jednostki.
* Uzdrawianie w grupie i indywidualnie.
* Zajęcia Satori > radykalnego wybaczania (w tym sobie).
* Masaż energetyczno-relaksacyjno-zdrowotny z elementami Shiatsu i Tao
* Sesje do podświadomości, regresyjne, do świata podziemi, szamańskiego, zwierząt, duchów, przodków...
* Terapia ciała, zajęcia relaksacyjne. inspirowane m.in terapią Alexandra Lowena.
* Prace energetyczne i docieranie do istoty za pomocą rysunku(inspirowane vedic art).
* Sesje wróżebne za pomocą autorskiej talii kart. Pomagają w precyzowaniu, analizie, dotarciu i wskazaniu tego co istotne.
* Uwalnianie od klątw i uroków, odprowadzanie bytów, demonów, orszaków astralnych, dekodowanie, usuwanie wszelkich obcych technologii/implantów (wbrew pozorom bardzo rzadka potrzeba/konieczność, ale bywa).
* Sesje uzdrawiające i transformujące podczas koncertu Mis Kryształowych , tybetańskich lub innych narzędzi typu bęben szamański, grzechotki, kij deszczowy i inne rodzaje narzędzi wydających dźwięki ).
* Medytacje wschodu Słońca, Ruchu, Dźwięku, Jedzenia.
* Poznanie i kontakt ze swoim zwierzęciem totemowym i zwierzętami mocy.
* Chodzenie po ogniu i szałas potu.

* Grzebanie/Pogrzeb w ziemi. 

* Akupunktura,  Pinoterapia, Akupunktura metodą równoważenia dr, Tana, hipnoza regresyjna. Rzadziej hirudoterapia ( w wyjątkowych okolicznościach/potrzebach).

* Analizy na podstawie kosmogramu Astrologicznego.

* Analiza inspirowana wg Medycyny Germańskiej dr Hamera 5Praw Natury

* Analizy inspirowane terapią i badaniami zawieszeń w ciele wg terapii Alexandra Lowena.

* Terapia za pomocą Ustawień pozasystemowych, pola działającej wywołanej energii.

* Sesje oddechowe.

* Gimnastyka Słowiańska.
* I wiele wiele innych ...
Oczywiście narzędzia jak i zajęcia dostosowujemy do bieżących potrzeb zarówno indywidualnych jak i grupy.
Wykorzystane i wdrożone jest to, co na dany czas jest najbardziej potrzebne i niezbędne na drodze uzdrowienia i rozwoju danej osoby i grupy.

Przypomnienie Sobie Kim Jesteś
Jest Twoim Jedynym i Zarazem
Największym obowiązkiem Wobec Siebie.

Cena warsztatów zmienia się w zależności od ilości prowadzących, ilości dni warsztatowych jak i miejsca prowadzenia warsztatów.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w konkretnych wydarzeniach zamieszczonych na FB, możesz też dzwonić. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty zadatku.


Proszę o wcześniejsze poinformowanie mnie o chęci uczestnictwa w warsztatach i o chęci dokonania wpłaty.
Kontakt na FB Agata Monika Kaczmarczyk
Tel. 502 579 179

Wydarzenie na FB

WAŻNE !!! Jeśli nie zbierze się grupa minimum 6 osób, warsztaty mogą się nie odbyć. W takim wypadku zadatek zostanie w całości zwrócony na Państwa konto.

Warsztaty nie są psychoterapią, ani żadną jej formą zastępczą. Jeżeli jesteś w trakcie leczenia lub znajdujesz się pod opieką lekarza psychiatry, skonsultuj się z nim oraz powiadom nas o tym.

 

Kim Jesteś

Dlaczego Smutek i Tęsknota

Często ogarnia nas niewyobrażalny smutek, tęsknota, żal.

Poczucie, że nie jesteś na swoim miejscu,  że to co robisz, jak żyjesz nie daje satysfakcji, spełnienia i radości.

Nasze relacje nie dają poczucia bezpieczeństwa, miłości, ani poczucia akceptacji.

Udajemy, wciąż udajemy, uśmiechając się i spełniając oczekiwania innych, wszystkich tylko nie swoje.  Powinności, opinie innych, uwarunkowania rządzą naszym życiem.

Stań wreszcie za Sobą, żyj tak jak Ty chcesz żyć. Bądź Sobą.

 

Kontakt ze Mną

kartyklary@gmail.com    tel.502 579 179

Pozdrawiam serdecznie, życząc silnych i szybkich Procesów 

w drodze do Siebie.