TERAPIA WISCERALNA TRZEWI 

&

STAROSŁOWIAŃSKI MASAŻ BRZUCHA

Uwalnianie napięć & Spotkanie z emocjami

Starosłowiański Masaż Brzucha

Baletnica Duo

Istotą Starosłowiańskiego Masażu Brzucha jest głęboko rozumiana profilaktyka narządów wewnętrznych jamy brzusznej, poprzez rozluźnianie mięśni gładkich narządów wewnętrznych, zwieraczy jamy brzusznej, rozluźnianie otrzewnej i krezek, rozluźnianie napięć pomiędzy narządami, a kręgosłupem oraz poprawa cyrkulacji płynów ustrojowych (krew i limfa). W konsekwencji poprawia się praca żołądka oraz dwóch gruczołów: wątroby (żółć) i trzustki (sok trzustkowy), a także pęcherzyka żółciowego, co w zdecydowanym stopniu wpływa na jakość trawienia w jelitach cienkim i grubym. Poprawia się również praca nerek, pęcherza moczowego i organów płciowych: macicy, jajników i gruczołu mlekowego – kobiety oraz prostaty - mężczyźni. Terapia ta ma pozytywny wpływ na komunikację nerwową pomiędzy „mózgiem trzewnym”, a centralnym układem nerwowym. Masaż stosowany jako forma głębokiej profilaktyki zdrowia odtruwa organizm i zapobiega powstawaniu wielu patologii w okolicy jamy brzusznej (m. in. kamieniom w pęcherzyku żółciowym i nerkach, zapaleniu wyrostka robaczkowego, zespołowi jelita drażliwego). Stosowany podczas choroby wspomaga proces powrotu do zdrowia. Techniki Starosłowiańskiego Masażu Brzucha mogą być dodatkowym narzędziem, pracy dla fizjoterapeutów i lekarzy, znakomitym uzupełnieniem ich wiedzy i kwalifikacji.

SMB polega na rozluźnianiu i stymulacji organów wewnętrznych układów: 
żołądkowo jelitowego i moczowo płciowego.• W Starosłowiańskim Masażu Brzucha rozluźnia się mięśnie gładkie narządów wewnętrznych, zwieracze jamy brzusznej, otrzewną, krezki i więzadła jamy brzusznej.
* W wyniku tego następuje poprawa cyrkulacji płynów ustrojowych (krew i limfa) oraz poprawia się praca żołądka oraz dwóch gruczołów: wątroby (żółć) i trzustki (sok trzustkowy), a także pęcherzyka żółciowego, co w zdecydowanym stopniu wpływa na jakość trawienia oraz wchłaniania w jelitach cienkim i grubym. 
* Poprawia się również praca nerek, pęcherza moczowego i organów płciowych: macicy, jajników i gruczołu mlekowego (kobiety) oraz prostaty (mężczyźni). 

* Rozluźnia się napięcia pomiędzy poszczególnymi narządami, a kręgosłupem oraz stawami kończyny górnej i dolnej. 
* Terapia ta ma pozytywny wpływ na komunikację nerwową pomiędzy „mózgiem trzewnym”, a centralnym układem nerwowym. Istotą SMB jest delikatna i bezbolesna palpacja opracowywanych narządów wewnętrznych w ściśle określonej kolejności. 
* Wieloletnie doświadczenia własne wskazują, że im delikatniejsza jest forma palpacji terapeutycznej, wykonywanej na poziomie najmniejszych napięć ciała – mikronaprężeń, tym bardziej skuteczna jest ta terapia. Zbyt silny ucisk narządów jamy brzusznej podczas zabiegu terapii wisceralnej może być przyczyną wielu poważnych problemów zdrowotnych.

*Masaż stosowany jako forma głębokiej profilaktyki zdrowia, rozluźnia całe ciało, odtruwa organizm i zapobiega powstawaniu wielu patologii w okolicy jamy brzusznej (m. in. kamieniom w pęcherzyku żółciowym i nerkach, zapaleniu wyrostka robaczkowego, zespołowi jelita drażliwego). Poprawia pracę narządów układów żołądkowo jelitowego, moczowo płciowego, krążenia i oddechowego. Normalizuje pracę układu nerwowego ze szczególnym uwzględnieniem Autonomicznego Układu Nerwowego. Stosowany jako działania wspomagające jest skuteczny podczas procesu leczenia zdecydowanej większości chorób. Wspomaga proces powrotu do zdrowia.

Podziękuj Ciału,

To Ono Ciebie Codziennie Nosi

Dając Możliwość Doświadczania, Oczyszczania

         &             

Transformacji

Ciało & Ty

 Poświęć mu Swoją Uwagę.

Funkcjonalna Terapia Trzewi

 jest kompleksową terapią           układów i narządów jamy     brzusznej.

Metoda oferuje holistyczne podejście do pracy z pacjentem. Zakłada, iż kondycja emocjonalna terapeuty i jego pole elektromagnetyczne jest jednym z najważniejszych elementów tej terapii i w zdecydowanym stopniu pozwala zwiększyć skuteczność technik terapeutycznych. Zostało to potwierdzone podczas własnych doświadczeń, przeprowadzonych na bazie mechanizmów fizjologicznych oraz udowodnione podczas licznych, światowych badań naukowych.

Spotkanie trwa 1,5 godziny.
Terapia choć bardzo subtelna i delikatna intensywny i głęboko porusza zarówno narządy, mięśnie , stawy, więzadła jak i energetykę ciała. 
SERDECZNIE ZAPRASZAM
Terapię przeprowadzam również w domu klienta.
Żary i okolice tel. 502 579 179

Przyjmuję także w Mielno 14b (lubuskie).

Bywam również w różnych miejscach Polski jak i Zagranicy.
Informacje gdzie aktualnie jadę, zamieszczam na mojej tablicy na FB.

Więcej informacji na Priva kartyklary@gmail.com lub na FB.

Możesz również pisać sms i dzwonić. Jeśłi nie odbieram, napisz w jakiej sprawie. Oddzwonię.

Wskazania do stosowania SMB:

Uszanuj Swoje Ciało

• zaparcia, 
• zespół jelita drażliwego, 
• problemy z trawieniem, 
• wzdęcia, 
• gazy, 
• zgaga, 
• problemy z układem moczowym, 
• bolesne miesiączki, 
• problemy z prostatą, 
• bóle kręgosłupa,
• bóle stawów kończyny górnej i dolnej. 

Wykazano, iż regularna, prawidłowo przeprowadzona stymulacja narządów układu żołądkowo jelitowego i moczowo płciowego przyspiesza proces powrotu do zdrowia w przypadku większości chorób.

 
Terapia Wisceralna To Niezwykły Dar Uwagi Szacunku & Miłości

Pokochaj Siebie & Uwolnij Własną Moc

Kontakt ze Mną

kartyklary@gmail.com     tel.502 579 179

Pozdrawiam serdecznie, życząc

delikatnych i skutecznych

Procesów 

w Drodze do Siebie.