Artykuły & Ogłoszenia

Co nowego, aktualne przedsięwzięcia, spotkania

Gdzie Co Jak Kiedy

1.jpg

                                                        

                                                                                                         &&&

                       Gimnastyka Słowiańska.

Nowe przedsięwzięcie, nowe zainteresowanie. Ku temu kieruję swoją uwagę. 

Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet to 27 ćwiczeń pielęgnujących, dopieszczających, relaksujących i rehabilitujących kobiece ciało. Praktykując gimnastykę, stajemy się rozluźnione, silne i zdrowe poprzez uwolnienie napięć w obszarze miednicy i bioder, otwarcie klatki piersiowej, uniesienie piersi, wysmuklenie szyi , rozluźnieniu stawów (szczególnie ramion oraz bioder) oraz ‘wyciągnięciu’ kręgosłupa.

Jednym z ważnych elementów Gimnastyki jest automasaż nadnerczy, gruczołów limfatycznych wokół piersi, grasicy i tarczycy, przez co znacząco zredukujemy u siebie poziom stresu. Ów automasaż pełni rolę w prewencji raka piersi, chorób tarczycy i ogólnie wzmacnia system odpornościowy organizmu i naszą moc.

Już po niedługim czasie praktykowania ćwiczeń, z pewnością odczujesz, jak Twoje ciało promienieje ciepłem, seksapilem, ruchy stają się płynniejsze, kręgosłup zdrowszy a nawet znaczne wady postawy jak skoliozy, krzywe lub wystające łopatki po prostu znikają. Gimnastyka wpływa również na jakość życia intymnego oraz płodność, zwiększając przyjemność z seksu oraz ułatwiając zajście w ciążę.

 

Niewątpliwa zaletą gimnastyki w konsekwencji jest zmiana konstytucji i stabilności psychicznej. Zyskujemy oparcie w sobie, , jesteśmy pewniejsze  i mniej podatne na dezorientacje i stany depresyjne. Gimnastyka i jej skutki objawiają się zwiększoną żywotnością i chęcią na życie w pełni.

Gimnastyka kładzie nacisk najpierw i przede wszystkim na ciało. Ćwiczenia pozbawione są zbędnych ozdobników i mają być kwintesencją samego ćwiczenia. Gimnastyka ta zmienia perspektywę, zaczynamy słyszeć i rozumieć sygnały płynące z ciała. Zaopiekowane i rozluźnione ciało wraca do swojej mocy, do swojej naturalnej postawy, co wpływa również na psychikę inicjując procesy zdrowienia zarówno ciała jak ducha.

Korzyści z ćwiczenia są niebywałe: uelastycznienie stawów, ścięgien, mięśni. powrót do naturalnej postawy kręgosłupa. Wzmocnienie mięśni stabilizujących postawę. Rozluźnienie ciała. Poprawa gospodarki hormonalnej, zmniejszenie napięć w ciele. Lepszy kontakt z własnym ciałem, poprawa życia w wielu sferach: od czysto fizycznej, przez psychiczną po emocjonalną. a wszystko to dzięki osobistym zestawom ćwiczeń, których wykonanie zajmuje kilkanaście minut indywidualnie w domu lub w przerwie w pracy.

I najlepszy efekt "uboczny" jaki istnieje: piękniejemy i znikają boczki ;) , gdy ćwiczymy, to jakoś tak niechcący, pojawia się taki efekt.

Są różne możliwości poznania i uczestniczenia w ćwiczeniach, a potem ćwiczenie samemu indywidualnie.
Warsztaty dwudniowe:
Na dwudniowych (5 godzin w pierwszy dzień i 3 godziny w kolejnym dniu lub dwa dni na warsztatach wyjazdowych połączonych z wypoczynkiem i pobyciem wśród kobiet i przyrody) warsztatach poznasz wszystkie 27 ćwiczeń, tak spędzimy czas,by każdej dać uwagę i możliwie najlepiej wprowadzić w świat kobiecego ciała.
Spotkasz ciekawe kobiety, z którymi można spędzić wyjątkowy czas.
Nauczysz się ćwiczeń swojego osobistego zestawu byś mogła dalej praktykować w domu. Osobisty zestaw zostanie wyliczony wg dnia twoich urodzin i godziny urodzenia.


 

Tutaj będę zamieszczać informacje o organizowanych warsztatach wyjazdowych lub stacjonarnych w różnych miejscowościach Polski. 

Zaglądajcie więc systematycznie na tą stronę.
 

                                                                                                       &&&


                                 Życzę niesamowitej podróży w głąb siebie ... ku odzyskaniu własnej Mocy & Jedności.

    

                                         Zdjęcia z warsztatów u mnie w Żarach, prowadzonych przez moją przyjaciółkę

                                                                                      Paulinę Sołtowską                                                                                 

                          instruktorkę gimnastyki słowiańskiej, którą również zawsze serdecznie polecam jako prowadzącą.