Sesje z Masażem

Spotkanie z Ciałem&Duszą

Transformacja& Procesowanie

I powiedziałem do mojego ciała łagodnie:

           "Chcę być Twoim przyjacielem..."

Ono wzięło głęboki oddech i odpowiedziało:

            "Czekam na to całe życie".

Autorskie Sesje Masażem

Nici DNA

To specyficzna praca z Ciałem i Duszą jednocześnie.

Możliwości pracy z pomocą ciała są ogromne, jeśli potraktujemy Go z Szacunkiem, Uwagą i Wdzięcznością.
Ta sesja to także podziękowanie Ciału, Relaks i możliwość głębokich zmian Transformacyjnych na poziomie komórkowym i DNA.
To ogromna możliwość Procesowania Emocji, które domagają się naszej Uwagi, które proszą o dokończenie Cyklu ich przeżycia. Lub chcą uwolnienia z ograniczającego zawieszenia w ciele skutkującego spięciami czy tzw chorobami lub urazami.

Zapraszam na  intensywny, autorski masaż relaksacyjno - zdrowotny z elementami technik masażu klasycznego, Shiatsu, Tao, Akupresury, Energoterapii, Czakroterapii, Dźwiękoterapii .

Jeżeli ktoś wyrazi ochotę i potrzebę, współpracuję również z pomocą innych metod z zastosowaniem różnorakich narzędzi jakimi są woda, powietrze, dźwięki mis tybetańskich dzwonków, bębna szamańskiego, mantr, oddechów...
Podczas masażu stosuję również autorskie techniki pracy z polem energetycznym, poparte wieloletnim, własnym doświadczeniem i obserwacjami pracy energii i ich zależności pomiędzy ciałem a duchem.
Podczas masażu można zaobserwować głębokie oczyszczanie, odcinanie, wypuszczanie, uzdrawianie i wszelkie procesy procesowo-transformacyjne.
Zawsze odczuwalne są silne przyspieszenia i zmiany wibracji, co owocuje uwolnieniem tego co się zdewaluowało i wymaga wypuszczenia czy oczyszczenia.

Często obserwuję podczas masażu naturalnie następujący proces zrozumienia i poszerzenia własnej perspektywy, pogłębienia świadomości, zmiany punktu patrzenia i poszerzenia perspektywy.

Jest to oczywiście również klasyczny masaż, rozluźniający wszelkie napięcia mięśniowo-powięziowe i uwalniający urazy, często i bardzo stare czy przewlekłe.

W czasie masażu, jak już wspomniałam możliwa jest współpraca z dźwiękiem bębna, który wspaniale wpływa na wibracje narządów uzdrawiając i kierując energie na właściwe sobie tory. Dźwięk bębna może wprowadzać w PROCES , który w określonym przypadku jest potrzebny wibracyjnie do oczyszczenia , uzdrowienia lub uporządkowania/złożenia np czakramów lub innych narządów i komórek ciała. Bęben przekazuje mi również pewne informacje, które owocują celniejszą i skuteczniejszą współpracą podczas masażu.

Wszelkie metody czy narzędzia są ustalane z klientem i jego potrzebami czy rodzajem gotowości.

Każdy masaż w moim wykonaniu, czy klasyczny czy którykolwiek jego rodzaj jest przeprowadzany z ogromną wręcz niebywała PASJĄ, co skutkuje niebywałymi wręcz zmianami zdrowotnymi.

To AUTORSKA metoda, która bardzo precyzyjnie i z wielka Mocą trafia TAM gdzie pojawia się największa Twoja potrzeba.
Pamiętajmy, aby żyć w pełni i w harmonii …. potrzeba uszanować SWOJE ciało, cieszyć się nim, kochać je, karmić, oczyszczać, masować i uzdrawiać... i robić to, co sprawia, że czuje się ono dobrze...

Na moich sesjach masażu możesz obudzić swój potencjał samoleczenia i osiągnąć pełnię harmonii zarówno ciała jak i ducha.

Bo poprzez ciało wpłyniemy również na balans w obszarze psychiki, co poskutkuje tym, że doświadczysz głębokiego relaksu.
CIAŁO jest źródłem naszej energii, jest naszym naczyniem, możliwością, które trzeba doceniać i otaczać  jak najlepszą opieką, wtedy odwdzięczy się tobie gdy będziesz tego potrzebował.
Ciało jest Niesamowitym, Unikatowym Portalem, przez który możemy WYPUŚCIĆ wszelkie niesprzyjające nam już energie.
Poprzez ciało możemy pozbyć się wszelkiego rodzaju toksyn, a więc tego co nam szkodzi, co nas zatruwa. Poprzez nasze ciało możemy także uzdrowić pewną część naszego ducha i energetyki.
Ciało, które szanujemy pozwala na swobodny przepływ energii...to powoduje zaś poczucie relaksu i wolności, uzdrawia nie tylko owo ciało ale i duszę, bo ciało i dusza, tu i teraz, stanowią JEDNOŚĆ.

Gdy to się stanie poczujesz się szczęśliwszy, radośniejszy, zdrowszy. Inaczej spojrzysz na siebie, otoczenie...inaczej zareagujesz niż do tej pory. Odkryjesz możliwości, których dotąd nie widziałeś.


 

Podziękuj Ciału, To Ono Ciebie

Codziennie Nosi,

Dając Możliwość Doświadczania 

Oczyszczania & Transformacji

Ciało & Ty

 Poświęcam im całą swoją Uwagę.


Terapeutyczna wartość mojego masażu przekracza samą relaksację, jakkolwiek sama w sobie  jest lecznicza i powoduje pozytywne zmiany.
Mój masaż uwolni Ciebie od niepotrzebnych barier, zastojów energetycznych, traum, fałszywych postaw, masek, uwarunkowań i przekonań. Mój masaż pomoże zrobić w Tobie nową przestrzeń, która odkryje w pełni Ciebie Samego, pomoże w powrocie do Siebie. Uwaga i Szacunek to jakości, którym daję uwagę podczas masażu, za UWAGĄ  wszak podąża energia, a Szacunek wzmacnia i prowadzi w punkt, z ufnością i pewnością, tam gdzie dla masowanego najlepsza droga.
Temu czemu poświęcasz uwagę i szacunek manifestuje się mocniej i szybciej.
Szanuję Twoje ciało, szanuję Twoją Istotę i poświęcam im całą swoją uwagę, co owocuje niesamowitym odprężeniem, uzdrowieniem, poczuciem radości i miłości. Wiem i widzę, jak mój masaż dociera do głębi duszy i ciała, i pomaga w odkryciu wewnętrznej, wrodzonej  Mądrości i Mocy.
Wystarczy sięgnąć.

Sesja trwa około 1 godziny, masowane jest całe ciało, zarówno przód jak i tył, również twarz, głowa, brzuch...lub to co omówimy z klientem.
Masaż jest bardzo intensywny i głęboko porusza zarówno mięśnie , stawy jak i energetykę ciała. 

Rodzaj dostosowuję do potrzeb, i w zależności od nich masaż albo jest relaksacyjny, łagodny, lub bardziej fizjoterapeutyczny, silny, uwalniający urazy.

Albo skupiam się na całości ciała, albo na jego części, która doznała urazu.
SERDECZNIE ZAPRASZAM  tel. 502 579 179

Przyjmuję Pl.Wyszyńskiego 1. Żary 68-200, I piętro, wejście jak do gabinetu tatuażu Fobia, główne wejście do budynku przy bankomacie PKO.

W wyjątkowych sytuacjach jeżdżę również do klienta w okolicy.
Często jeżdżę po całej Polsce, gdyż klienci czekają na mnie we wszystkich regionach kraju.
Informacje gdzie aktualnie jadę, zamieszczam na mojej tablicy na FB.
Organizuję także kursy mojego masażu, wszędzie tam, gdzie mnie potrzebują i wezwą.
Kursy są bardzo kameralne, prowadzone w gabinecie.
Więcej informacji na Priva lub na FB.

Zamrożone w Ciele

Szanuję Twoje Ciało & Twoją Istotę

Ciało jest Niesamowitym, Unikatowym Portalem, przez który możemy WYPUŚCIĆ wszelkie niesprzyjające nam już energie cz też stare zawieszone czy zamrożone emocje.
Uszanuj SWOJE ciało, ciesz się nim, kochaj je, karm, oczyszczaj, masuj i uzdrawiaj... rób to, co sprawia, że poczuje się ono dobrze...

Daj mu uwagę, podaruj mu czas, podaruj mu masaż.

Zaopiekuj się nim, stwórz mu warunki, w których zaufa i pomoże tobie w pracy ze sobą, z tym co uwiera.

Wystarczy trochę czasu, wystarczy WIDZĘ CIĘ, wystarczy pogłębienie oddechu, ciepły dotyk, uważny dotyk, pełen delikatności i współodczuwania.

Podaruj ciału ten czas. Tylko dla niego. Z głęboką uwagą.

Wysłuchaj go.

Mój Masaż, to niezwykły dar świadomego dawania uzdrawiającego Dotyku, Uwagi, Szacunku
&
Miłości.

Pokochaj Siebie Uwolnij Własną Moc

Kontakt ze Mną

kartyklary@gmail.com    tel.502 579 179

Pozdrawiam serdecznie, życząc silnych i szybkich Procesów 

w drodze do Siebie.