©2015 by  ShangriLa

Sesje z Masażem

Spotkanie z Duszą & Procesowanie

Autorskie Sesje Masażem

Nici DNA

To specyficzna praca z Duszą i Energiami za pomocą Ciała i jego portalami jakie otwiera przed nami, jeśli potraktujemy Go z Szacunkiem, Uwagą i Wdzięcznością.
To także podziękowanie Ciału, Relaks i możliwość głębokich zmian Transformacyjnych na poziomie komórkowym i DNA.
To ogromna możliwość Procesowania Emocji, które domagają się naszej Uwagi, które proszą o dokończenie Cyklu ich przeżycia.

Zapraszam na  intensywny, autorski masaż relaksacyjno - zdrowotny z elementami technik
masażu Shiatsu, Tao, Akupresury, Energoterapii, Czakroterapii, Dźwiękoterapii
i wielu, wielu innych metod z zastosowaniem różnorakich narzędzi jakimi są woda, powietrze, dźwięki, bęben szamański, mantry, oddechy, dzwonki, kadzidła i inne...
Podczas masażu stosuję również autorskie techniki pracy z polem energetycznym, poparte wieloletnim, własnym doświadczeniem i obserwacjami pracy energii i ich zależności pomiędzy ciałem a duchem.
Podczas masażu można zaobserwować głębokie oczyszczanie, odcinanie, dekodowanie, uzdrawianie i wszelkie procesy transformacyjne.
Zawsze odczuwalne są silne przyspieszenia i podwyższenia wibracji, co owocuje Uwolnieniem tego co się zdewaluowało i wymaga wypuszczenia.
Jeśli wyrazisz taka wolę możesz doświadczyć odmiennych stanów świadomości, spotkania ze swoimi Przewodnikami, wejścia w podświadomość lub wglądu we własną energetykę czy inkarnacje.
Naturalnie następuje proces zrozumienia i poszerzenia własnej perspektywy, pogłębienia świadomości, poznania własnej Istoty i doświadczenia Pierwiastka Boskiego jakim jesteś.

Jest to również klasyczny masaż, uzdrawiający wszelkie napięcia mięśniowo-powięziowe.

W czasie masażu jak już wspomniałam pracuję również z dźwiękiem bębna, który wspaniale wpływa na wibracje narządów uzdrawiając i kierując energie na właściwe tory. Dźwięk bębna wprowadza PROCES , który jest potrzebny wibracyjnie do oczyszczenia , uzdrowienia lub uporządkowania/złożenia np czakramów lub innych narządów i komórek ciała. Bęben przekazuje mi również pewne informacje, które owocują celniejszą i skuteczniejszą współpracą podczas masażu.

To AUTORSKA metoda, która bardzo precyzyjnie i z wielka Mocą trafia TAM gdzie pojawia się największa Twoja potrzeba.
Pamiętajmy, aby żyć w pełni i w harmonii …. potrzeba uszanować SWOJE ciało, cieszyć się nim, kochać je, karmić, oczyszczać, masować i uzdrawiać... i robić to, co sprawia, że czuje się ono dobrze...
CIAŁO jest źródłem boskiej energii, jest naszym naczyniem, które trzeba doceniać i otaczać  jak najlepszą opieką, wtedy odwdzięczy się tobie gdy będziesz tego potrzebował.
Ciało jest Niesamowitym, Unikatowym Portalem, przez który możemy WYPUŚCIĆ wszelkie niesprzyjające nam już energie.
Tylko poprzez ciało możemy pozbyć się pewnego rodzaju toksyn i tego co nam szkodzi. Tylko poprzez nasze ciało możemy uzdrowić pewną część naszego ducha i energetyki.
Ciało, które szanujemy pozwala na swobodny przepływ energii...to powoduje zaś poczucie relaksu i wolności, uzdrawia nie tylko owo ciało ale i duszę, bo ciało i dusza, tu i teraz stanowią JEDNOŚĆ. Gdy to się stanie poczujesz się szczęśliwszy, radośniejszy, zdrowszy.


 

Podziękuj Ciału, To Ono Ciebie Codziennie Nosi Dając Możliwość Doświadczania Oczyszczania & Transformacji

Ciało & Ty

 Poświęcam im całą swoją Uwagę.

Show More

Masaż może pomóc Tobie, nie tylko w rozluźnieniu ciała ale również w poznawaniu Go i słuchaniu jego sygnałów...
Terapeutyczna wartość mojego masażu przekracza samą relaksację, jakkolwiek sama w sobie  jest lecznicza i powoduje pozytywne zmiany.
Mój masaż uwolni Ciebie od niepotrzebnych barier, zastojów energetycznych, traum, fałszywych postaw, masek, uwarunkowań i przekonań. Mój masaż pomoże zrobić w Tobie nową przestrzeń, która pozwoli odkryć w pełni Ciebie Samego, pomoże w powrocie do Siebie. Uwaga i Szacunek to jakości, którym hołduję podczas masażu, za UWAGĄ  wszak podąża energia, a Szacunek wzmacnia i prowadzi w punkt, z ufnością i pewnością tam gdzie dla masowanego najlepsza droga.
Temu czemu poświęcasz uwagę i szacunek manifestuje się mocniej i szybciej.
Szanuję Twoje ciało, szanuję Twoją Istotę i poświęcam im całą swoją uwagę, co owocuje niesamowitym odprężeniem, uzdrowieniem, poczuciem radości i miłości. Wiem i widzę, jak mój masaż dociera do głębi duszy i ciała, i pomaga w odkryciu wewnętrznej, wrodzonej  Mądrości i Mocy.
Wystarczy sięgnąć.

Sesja trwa ponad 1 godzinę, masowane jest całe ciało, zarówno przód jak i tył, również twarz, głowa, brzuch...
Masaż jest bardzo intensywny i głęboko porusza zarówno mięśnie , stawy jak i energetykę ciała. Nie głaskam "na niby ciała" , nie "poklepuję", ale stanowczo i silnie masuję, naprawiając potrzebujące partie ciała przy pomocy ciepłych naturalnych olejków.
SERDECZNIE ZAPRASZAM
Jeżdżę do domu klienta.
GNIEZNO i okolice tel. 502 579 179

Przyjmuję także w ŻARY Rynek 35/5 (lubuskie), jeżdżę również do klienta w okolicy.
Często jeżdżę po całej Polsce, gdyż klienci czekają na mnie we wszystkich regionach kraju.
Informacje gdzie aktualnie jadę, zamieszczam na mojej tablicy na FB.
Organizuję także kursy mojego masażu, wszędzie tam, gdzie mnie potrzebują i wezwą.
Kursy są bardzo kameralne, prowadzone w domowej przestrzeni.
Więcej informacji na Priva lub na FB.

Zamrożone w Ciele

Szanuję Twoje Ciało & Twoją Istotę

Ciało jest Niesamowitym, Unikatowym Portalem, przez który możemy WYPUŚCIĆ wszelkie niesprzyjające nam już energie.
Tylko poprzez ciało możemy pozbyć się pewnego rodzaju toksyn i tego co nam szkodzi. Tylko poprzez nasze ciało możemy uzdrowić pewną część naszego ducha i energetyki. Ciało, które szanujemy pozwala na swobodny przepływ energii...to powoduje zaś poczucie relaksu i wolności, uzdrawia nie tylko owo ciało ale i duszę, bo ciało i dusza, tu i teraz stanowią JEDNOŚĆ.
Gdy to się stanie poczujesz się szczęśliwszy, radośniejszy, zdrowszy.uszanować SWOJE ciało, cieszyć się nim, kochać je, karmić, oczyszczać, masować i uzdrawiać... i robić to, co sprawia, że czuje się ono dobrze...CIAŁO jest źródłem boskiej energii, jest naszym naczyniem, które trzeba doceniać i otaczać  jak najlepszą opieką, wtedy odwdzięczy się tobie gdy będziesz tego potrzebował.
Ciało jest Niesamowitym, Unikatowym Portalem, przez który możemy WYPUŚCIĆ wszelkie niesprzyjające nam już energie. Tylko poprzez ciało możemy pozbyć się pewnego rodzaju toksyn i tego co nam szkodzi.
Tylko poprzez nasze ciało możemy uzdrowić pewną część naszego ducha i energetyki. Ciało, które szanujemy pozwala na swobodny przepływ energii...to powoduje zaś poczucie relaksu i wolności, uzdrawia nie tylko owo ciało ale i duszę, bo ciało i dusza, tu i teraz stanowią JEDNOŚĆ.
Gdy to się stanie poczujesz się szczęśliwszy, radośniejszy, zdrowszy.

Show More
 
Mój Masaż, to niezwykły dar świadomego dawania uzdrawiającego Dotyku, Uwagi, Szacunku
&
Miłości.

Pokochaj Siebie Uwolnij Własną Moc

Kontakt ze Mną

kartyklary@gmail.com    tel.502 579 179

Pozdrawiam serdecznie, życząc silnych i szybkich Procesów 

w drodze do Siebie.

  • Facebook Social Ikona
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now